Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Facebook

Nupu ,,Muuda" kasutamine

 :: VARIA :: Abi :: Õpetused

Go down

Nupu ,,Muuda" kasutamine Empty Nupu ,,Muuda" kasutamine

Postitamine by Seesam Nelj 3 Märts - 14:31

Kõigile teadmiseks, et iga sinu postituse üleval paremas nurgas on olemas nupp Muuda.
See nupp pole tekitatud sinna ilupärast, paluks seda ka kasutada, kui on tahtmist oma postitusele midagi juurde lisada.

Näide sellest, mida EI tohiks teha:


Postitus 1, kasutajalt 1:
Mina käin jalgpalli trennis.

Postitus 2, kasutajalt 1:
Ja võrkpalli trennis.

Kuidas peaks olema:


Postitus 1, kasutajalt 1:
Mina käin jalgpalli ja võrkpalli trennis.

Kehtib ka erand, juhul KUI kasutaja annab edasi 2 ERINEVA mõttega sõnumit, siis pole ta kohustatud oma postitust muutma, kuid sellegi erandi puhul tohib inimene teha MAKSIMAALSELT 2 postitust järjest.

Näide:

Postitus 1, kasutajalt 1:
Ma ei mõista kuidas vanus mõjutab inimest lugude äraarvamisel . Võistlus oli igati aus ning tasavägine.

Postitus 2, kasutajalt 1:
Nii, nüüd kus selle võistlusega ühelpool, tuleb hakata järgmist välja nuputama .

Paluks pidada silmas ka seda, et foorum ning jutukas on kaks erinevat asja. Kui peaks juhtuma, et pärast postitust märkad kirjaviga, paluks muuta see postitus, mitte teha uus postitus, millega näitad, et soovid sõna/sõnu parandada:

Näide, mida ei tohiks teha:


Postitus 1, kasutajalt 1:
Ma kõisin suvel Hiinas puhkamas.

Postitus 2, kasutajalt 1:
käisin

Kuidas peaks olema:


Postitus 1, kasutajalt 1:
Ma käisin suvel Hiinas puhkamas.

Ehk siis, kasutaja kasutas Muuda nuppu, ning parandas vea, mille tegi.
Kõik postitused, mis nendele nõuetele ei vasta, kustutatakse, ning mitte ainult üleliigsed, vaid kõik selle kasutaja poolt tehtud järjestikulised postitused.
Seesam
Seesam

Nupu ,,Muuda" kasutamine Sr_r_a12
Postituste arv : 1486
Liitunud : 25/12/2010

Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 :: VARIA :: Abi :: Õpetused

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele