Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Facebook

Õnnetus juhtumid, mis teil juhtunud on..

5 posters

 :: VABA AEG :: Jutumull

Go down

Õnnetus juhtumid, mis teil juhtunud on.. Empty Õnnetus juhtumid, mis teil juhtunud on..

Postitamine by Professor Nelj 16 Juun - 19:21

Siia teemasse kirjutage siis mis teiega juhtunud on elujooksul, õmblused, kuidas tekkisid armid jne.

endal siis lasteaias mängisime, ei lasknud tüdrukuid ühte tuppa, hoidsime ust kinni, üks poiss ei suutnud hoida enam seal ees, ma olin seljataga, ta lendas mulle otsa, ma lendasin peaga vastu laua nurka, lasteaia kasvataja ütles, et see pole midagi hullu teeme puhtaks, kui ema järgi tuli siis ta vaatas peale ja ütles, et me peame haiglasse minema, seal tuimestust ei tehtud ja õmmeldi kinni suure nõelaga, torked olid valusad, siis öeldi, et see auk peas oli 2 cm sügav ja ~2cm lai.

teine kord, kui lasteaias mängisin lükkasin mänguautot, libastusin kruusapeal, kukkusin näoga vastu kruusa, nägu oli kruusa väikeseid kive täis ja verd jooksis, lasteaia kasvataja küsis, et mis juhtus, ma ütlesin midagi :roll: , ta kutsus ema järgi, läksime jälle arsti juurde kes kiskus 30-40minutit mul neid kive näost ära, osad olid päris sügaval, siis ta pidi neid südtla nõelaga välja kookima..
Professor
Professor

Postituste arv : 122
Liitunud : 09/06/2011

Tagasi üles Go down

Õnnetus juhtumid, mis teil juhtunud on.. Empty Re: Õnnetus juhtumid, mis teil juhtunud on..

Postitamine by Seesam Nelj 16 Juun - 19:25

Väiksena mängisin vennaga liivakastis. Äkki viskas ta mind klaaspurgiga vastu pead. Se purunes ja üks suur kild jäi mulle pähe. Haiglas tehti õnblused ja haav on siiani peas alles.

Väiksena jalgpalli laagris jooksin saalid palliga sõbralt eest ära. Ta tahtis palli saada ja niitis mu maha. Lendasin kõhuli maha ja lõuaga vastu maad. Saali põrand, nagu teate on libe ja tõmbas mu lõuast tüki lahti. Peeglisse vaadates oli ikka rõve, peaaegu oleks oksendanud. Pea käis ringi. Haiglasse ie viitsinud minna, pandi plaaster ja sidemed peale. Paranesin ise.
Seesam
Seesam

Õnnetus juhtumid, mis teil juhtunud on.. Sr_r_a12
Postituste arv : 1486
Liitunud : 25/12/2010

Tagasi üles Go down

Õnnetus juhtumid, mis teil juhtunud on.. Empty Re: Õnnetus juhtumid, mis teil juhtunud on..

Postitamine by Kevin Nelj 16 Juun - 19:50

oi, mul neid juhtumeid ikka päris palju olnud.

Rattaralli ajal mingi vend sõitis küljepealt sisse, ja paiskusin vastu neid koonuseid, mis oranzi värvi on, õmbluseid midagi õnneks ei tehtud, plaaster ja side peale ning lõpoetasin sõidu ilusti ära, sain jäätise ja shokolaadi medali Väga õnnelik

Siis kuangi väiksem olin, tahtsin vanaisa juures jalaga rõdu ust kinni lüüa, toestasin samalajal mingi kapi ja tugitooli peale, lõin, käis pauk, verd jooksis jalast, läksin haiglasse, tehti kahte kohta õmblused. Kurb

Käisime kossu võistlustel, sein oli selline nagu aukudega tehtud, ei tea millepärast, siis hakkasin läbi minema ja siis lihtsalt vend lükkas mind, käisin vastu seina, sain õnneks parema käe ette, pihk oli lõhki, praeguseks arm alles.
Järgmine kord nende samade vendadega mängides, tegid kaks tüüpi mulle mai tea mis combot, mille tagajärjeks oli mingi hüppeliigese sidemete vaheliste kudede rebestus vms mulle seal traumapunktis öeldi.

kossu võistlustel on ka jalga ette panud mille tagajärjel on olnud randme põrutus, nädal aega kips.

siis on veel olnud igast kukkumisi rattaga, küünarnukid armilised, siis vaibanoa teraga sisselõikeid olnud lugematu arv (tööd tehes), kindlasti on midagi veel, aga ei viitsi enam kirjutada. Väga õnnelik

Kevin

Õnnetus juhtumid, mis teil juhtunud on.. Sr_r_m15

Postituste arv : 681
Liitunud : 22/01/2011

Tagasi üles Go down

Õnnetus juhtumid, mis teil juhtunud on.. Empty Re: Õnnetus juhtumid, mis teil juhtunud on..

Postitamine by sannukas0016 Nelj 16 Juun - 19:54

Mul oli nii et sõber riivas mind jalgrattaga mööda sõites. poolel teel märkan et jalg kuidagi valus tõstan püksi sääre ülesse ja jalas suur auk ja liha punnitab välja. ikka juba vaatepilt oli -.- Ei julgenud haiglasse minna, kartsin väiksena jubedalt õmblemist ja süstalid Väga õnnelik
sannukas0016
sannukas0016

Õnnetus juhtumid, mis teil juhtunud on.. Sr_r_m16
Õnnetus juhtumid, mis teil juhtunud on.. VAHE
Õnnetus juhtumid, mis teil juhtunud on.. Kunstnik
Postituste arv : 279
Liitunud : 05/04/2011

Tagasi üles Go down

Õnnetus juhtumid, mis teil juhtunud on.. Empty Re: Õnnetus juhtumid, mis teil juhtunud on..

Postitamine by TheJossuX- Nelj 30 Juun - 20:44

Panin bmxiga faceplandi täna kui tahtsin stopit või midagi sellist teha XD

aga luu murde ja õmblusi pole olnd.
TheJossuX-
TheJossuX-

Õnnetus juhtumid, mis teil juhtunud on.. Sr_r_a12
Postituste arv : 929
Liitunud : 22/12/2010

Tagasi üles Go down

Õnnetus juhtumid, mis teil juhtunud on.. Empty Re: Õnnetus juhtumid, mis teil juhtunud on..

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 :: VABA AEG :: Jutumull

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele