Logi sisse

Unustasin parooli

Facebook

Nebulos Gaming RP

 :: MÄNGUD :: GTA

Go down

Nebulos Gaming RP

Postitamine by mikihiir on Kolm 24 Aug - 13:20Nebulos Gaming SA:MP Roleplay server on omamoodi GameMode'ga Roleplay server, kus põhiline tegutsemine toimub Red Countys. Serveril on tore ning töökas Administratiiv Tiim, kes üritavad mängijaid igal võimalusel aidata & neile suuremat mängurõõmu pakkuda. Serveril on 97 Mänguslotti, mis tähendab, et see mahutab ära 97 mängijat. Serveriga on hetkel tegeletud umbes 7 - 8 kuud, pikk aeg sellest küll on kulnud arendamisele kuid hetkel on server väga toredate ning kasulike uuendustega ning vägagi mängukõlbulik. Lisaks sellele on server pigevas uuendamises, et muuta mängimine veelgi lõbusamaks. Serveris on võimalik mängida oma enda valitud rolli, nii kuidas sa ise soovid, sa võid olla narkootikumidega tegelev gangster või hoopiski seadusesilm, kes hoiab Red Countys korda. Üleüldse on Nebulos Gamingu Roleplay server vägagi tore koht kus lõbusalt aega veeta. Kui soovid saada osaks Nebulos Gamingu Roleplay serverit külasta foorumit ning registreeri!

http://nebulos.net/roleplay/foorum/Natuke lähemalt serveris kasutusel olevatest linnadest.

Fort Carson.
Fort Carson on ainus linn mis asub teistest linnadest erineval saarel. See on Red Countyst veidikene põhja poole asuv linnake, kus hetkel veel erilist tegevust ei toimu kuid näiteks on see koht kust saab alustada tööd mehaanikuna ning seal asub ka haigla, kus sa pärast surma saamist spawnid. Tulevikus peaks ka just seal linnas valmima Bowlingu-Saal kus saab bowlingut mängimas käia.Blueberry.

Blueberry on väikene linn kus on vaid mõningad poed, söögikoht ja elumajad ning lisaks sellele väga huvitav koht nimega Aura Veekeskus kus on võimalik väga mõnusalt RP'da.Dillimore.

Dillimore on nagu kõik teised Red Countys asuvad linnad, üks väike linn. Linnas asub RCPD peakontor, baar, tankla, elamurajoon ja riidepood kus on võimalik oma karakteri riideid(skinni) vahetada ning vajadusel endale isegi endale sobivad prillid soetada.Montgomery.

Montgomery on linn kus on söögikoht kus oma kõhtu täita, ARKi keskus, kus saad endale lube teha, koht kus tööd prügivedajana alustada ning lisaks on seal lähedal ka koht kuhu saad sa autovargana varastatud autosid vedada, ning selle eest raha saada.Palomino Creek.

Palomino Creek on linn kus toimub enamik serveri tegevusest. Seal on palju elumajasid, pank, immigratsiooni-amet kus endale passi taodelda ning palju muud.
Nebulos Gamingu Roleplay serveris on palju erinevaid võimalusi kuidas raha teenida. Sa võid liituda mõne legaalse grupeeringuga või teha tavalist tööd. Kõikidel töödel on omad palgad mis on vägagi kõlblikud ära elamiseks, oma sõiduki või maja ostuks.

Legaalsed tööd.
✖️
Prügivedaja.

✖️
Limonaadivedaja.

✖️
Jäätisemüüja.

✖️
Mehaanik.

✖️
Lüpsja.

Illegaalsed tööd.
✖️
Kanepivedaja.

✖️
Narkoärikas.

✖️
Relvaärikas.

✖️
Autovaras.

Lisaks veel legaalsed grupeeringud kus saab samuti raha teenida...Serveris on erinevad grupeeringud, legaalsed ja illegaalsed. Legaalsetes grupeeringutes on võimalik teha oma karjääri, koguda suuri summasid legaalsel teel. Samas saad sa ka Illegaalsetes grupeeringutes rikastuda, müües siis narkootikume, relvu, või tegeleda millegi muu illegaalsega. On olemas erinevaid illegaalseid grupeeringuid, gange, maffiaid ning Street Racerite kampasid..

Legaalsed Grupeeringud.

Politsei(RCPD).
Päästeamet.
Final Build Construction(Ehitus).
Red County Meedia.
Maakad.
Taksopark.
Tebyastoni Reisid.(Bussid)

Illegaalsed Grupeeringud.

The Palermo's.(Maffia)
+
Lisaks veel mitmeid Mitte-Ametlike grupeeringuid. Mitte-Ametlik grupeering on grupeering mis ei ole skripti lisatud kuid tegutseb, selliseid on võimalik igal mängijal ka endal teha.Nebulos Gamingu Roleplay serveris on palju unikaalseid ning omapäraseid asju mida teistes rollimängu serverites tihtipeale ei ole.

✖️
Botid Bussijuhtideks, kes sõidavad mööda Red Countyt, peatuvad neile kindlaks tehtud kohtadel, et inimesi peale võtta.

✖️
Veekeskus, kus saab mõnusalt ning rollimängulikult aega veeta.

✖️
Päästeameti ning politsei rattad, kindlate märkidega.

✖️
Objektid ARKi õppesõidu autodel.

✖️
Autopood, kus saab dialoogist valides osta endale meelepärase auto.

✖️
Võimalus kuulata IRL raadiot.

✖️
Võimalus kanda kindlaid objekte endaga kaasas, näol, seljal jne.(Bandanad, prillid, kohvrid, seljakotid)Nebulos Gaming Roleplay serveris on pidevad uuendused, mis muudavad serverit veel ja veel paremaks. Uuendustest annavad märku erinevad Milestoned. Server alustas kuid tagasi Milestone 1'el ja on nüüdseks jõudnud Milestone 20'ni millega on kaasnenud palju-palju uuendusi ja bug-fix'e. Nagu ennist öeldud on server pidevas uuendamises ning muutub aina paremaks ja paremaks.Informatsioon serverist.

IP Address
84.50.110.198:7795

Players
x / 97

Mode
N.G ©️ 7.e M19

Map
Red County / FC.Kokkuvõtvalt on Nebulos Gamingu Roleplay server väga hea koht kus lõbusalt aega veeta, kas siis üksi omaette RP'des või tehes seda koos teiste toredate mängijatega koos. Kui tahad saada osaks mängijaskonnast siis registreeri kohe! Õnnelik

http://nebulos.net/roleplay/foorum/
http://nebulos.net/ucp/

©️ Nebulos Gaming, 2011.
©️ Tha-Z, 2011.

mikihiir

Postituste arv : 1
Liitunud : 09/06/2011

Tagasi üles Go down

Re: Nebulos Gaming RP

Postitamine by Seesam on Kolm 24 Aug - 16:21

Ilus koduleht teil.

_________________
avatar
Seesam


Postituste arv : 1486
Liitunud : 25/12/2010

Tagasi üles Go down

Re: Nebulos Gaming RP

Postitamine by TheJossuX- on Kolm 24 Aug - 18:18

Seesam kirjutas:Ilus koduleht teil.

Läks teemasse xD

ei tglt oleks windows ja samp peal hakkaks kohe mängima Väga õnnelik
avatar
TheJossuX-


Postituste arv : 929
Liitunud : 22/12/2010

Tagasi üles Go down

Re: Nebulos Gaming RP

Postitamine by drama on Laup 27 Aug - 11:13

Tutvustus on väga koledalt pandud,viib pigem serveri maine alla.
Ise olen peaaegu alguest saati mölland seal.
Serv väga mõnus !.
Ainulaadseim eestis

drama

Postituste arv : 16
Liitunud : 22/08/2011

Tagasi üles Go down

Re: Nebulos Gaming RP

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 :: MÄNGUD :: GTA

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele