PWI (Perfect World International) Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Facebook

 

 PWI (Perfect World International)

Go down 
2 posters
AutorTeade
Professor

Professor


Postituste arv : 122
Liitunud : 09/06/2011

PWI (Perfect World International) Empty
PostitaminePealkiri: PWI (Perfect World International)   PWI (Perfect World International) I_icon_minitimeKolm 22 Juun - 13:12

http://pwi.perfectworld.com/gameinfo/story



Mäng põhineb samadel asjadel nagu Silkroad Online, ise paar korda mänginud, vb hakkan varsti uuesti, suht suured lvl-d olen olnud, kas keegi mängib seda või kavatseb mängima hakata? ja mis muidu ise arvate sellest mängust?

PWI (Perfect World International) 123456e
Tagasi üles Go down
Seesam

Seesam


PWI (Perfect World International) Sr_r_a12
Postituste arv : 1486
Liitunud : 25/12/2010

PWI (Perfect World International) Empty
PostitaminePealkiri: Re: PWI (Perfect World International)   PWI (Perfect World International) I_icon_minitimeKolm 22 Juun - 13:24

Olen kuulnud selle kohta head. Tundub ka hea. Täna panen Windiws 7 peale, kui aega jääb, vb vaatan mängu üle. Väga õnnelik
Tagasi üles Go down
Professor

Professor


Postituste arv : 122
Liitunud : 09/06/2011

PWI (Perfect World International) Empty
PostitaminePealkiri: Re: PWI (Perfect World International)   PWI (Perfect World International) I_icon_minitimeKolm 22 Juun - 13:57

Seesam kirjutas:
Olen kuulnud selle kohta head. Tundub ka hea. Täna panen Windiws 7 peale, kui aega jääb, vb vaatan mängu üle. Väga õnnelik

kle aga dvj, ma vb tõmban selle peale, siis saame koos mängida kui viitsid Väga õnnelik
Tagasi üles Go down
Seesam

Seesam


PWI (Perfect World International) Sr_r_a12
Postituste arv : 1486
Liitunud : 25/12/2010

PWI (Perfect World International) Empty
PostitaminePealkiri: Re: PWI (Perfect World International)   PWI (Perfect World International) I_icon_minitimeKolm 22 Juun - 14:03

Saan mingi 2h pärast omale pulga, kus on Windows 7 peal. Kui saan peale, siis vb hakkame mängima. Väga õnnelik Aga jah arvatavasti ma cs. Väga õnnelik
Tagasi üles Go down
Sponsored content





PWI (Perfect World International) Empty
PostitaminePealkiri: Re: PWI (Perfect World International)   PWI (Perfect World International) I_icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
PWI (Perfect World International)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kellegil on juba World Of Warcrafy Catalysm?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: MÄNGUD :: Muud mängud-
Hüppa: