Logi sisse

Unustasin parooli

Facebook

Samsung Galaxy S II on maailma õhim nutitelefon

Go down

Samsung Galaxy S II on maailma õhim nutitelefon

Postitamine by Seesam on Nelj 9 Juun - 18:05Samsung tutvustab maailma kõige õhemat nutitelefoni GALAXY S II

PRESSITEADE

15. veebruar 2011

Kogu maailmas jõuab müügile Samsungi kõige jõulisem nutitelefon, mida iseloomustavad suur jõudlus tänu kahetuumalisele protsessorile, Super AMOLED Plus ekraan, mis tagab esmaklassilise vaatamiskogemuse, ning ülikerge ja õhuke disain.

Maailma juhtivaim mobiiltelefonide tootja Samsung Electronics Co. Ltd tutvustas oma uut mobiiltelefoni GALAXY S II (mudel GT-I9100). Tegemist on erakordselt õhukese (8,49 mm) ja kerge kahetuumalise protsessoriga telefoniga, milles on ühendatud enneolematu pildikvaliteet ja erakordne jõudlus.

Samsung GALAXY S II operatsioonisüsteemiks on Android™ 2.3 Gingerbread ehk ülemaailmselt kõige kiiremini uusi kasutajaid koguva mobiiltelefonide operatsioonisüsteemi värskeim versioon. Lisaks võimaldab see järgmise põlvkonna mobiiltelefon esimesena kasutada nelja uut Samsungi sisu- ja meelelahutusvõrgustikku, mis tagavad enneolematu sujuvusega juurdepääsu muusikale, mängudele, raamatutele, ajakirjadele ja sotsiaalvõrgustike teenustele.

„Aastal 2011 viime Samsungi tooted kiiruse, ekraani ja sisu poolest täiesti uuele tasemele,“ märkis Samsungi mobiilsideüksuse president ja juht JK Shin. „Mobiiltelefon Galaxy S II on klass omaette nii võrreldamatu vaatamiskogemuse ja jõudluse kui ka õhukese ja kaasaegse disaini poolest.“

„GALAXY S II on eelmise mudeli GALAXY S loomulik ja jõuline edasiarendus. „Tiivustatuna originaalmudeli Samsung GALAXY S edust, on meil hea meel tutvustada nutitelefonide uut lipulaeva. Tarbijad ei pea enam millegi pärast muretsema, kuna Samsung GALAXY S II võimaldab neil omaenda elu nutikalt korraldada.“

„Meil on hea meel, et Samsung toob turule veel ühe Androidi operatsioonisüsteemis töötava seadme, mis aitab kokkuvõttes selle platvormi tarbijaskonda veelgi kasvatada,“ märkis Google’i insenerilahenduste osakonna asepresident Andy Rubin.

Enneolematu jõudlus

Kahetuumalise protsessori ja parema, 4G (HSPA+ 21) ühenduvusega Samsung GALAXY S II on kiiruse ja jõudluse poolest ületamatu. Tänu kahetuumalisele protsessorile suudab GALAXY S II pakkuda selliseid silmapaistvaid funktsioone nagu kiire veebilehitsemine, erinevate rakenduste samaaegne kasutamine just nagu arvutiteski, esmaklassiline graafiline kvaliteet ja vaid hetkega reageeriv 3D kasutajaliides suurel ekraanil. Lisaks on tagatud mitmete rakenduste üheaegne sujuv töötamine ja ümberlülitumine ühelt rakenduselt teisele toimub väga ladusalt. Tänu tippkvaliteediga 3D riistvarale esitatakse mänge ja videoid kiiresti ja sujuvalt.

Ülikiire HSPA+ ühenduvusega Galaxy S II tagab tublisti suurema allalaadimiskiiruse ja BlueTooth® 3.0+HS oluliselt suurema andmeedastuskiiruse.

Mudelil Samsung GALAXY S II on ülikvaliteetne 8-megapiksline fotokaamera ning 1080p täiskõrglahutuse pildikvaliteediga salvestus- ja taasesitusvõimalused. Samsungi patenteeritud AllShare-tehnoloogia abil saavad kasutajad läbielatut väga lihtsalt jäädvustada, kujundada ja teistega jagada.

Enneolematu vaatamiskogemus

Mobiiltelefonil Samsung GALAXY S II on Samsungi uus kristallselge Super AMOLED Plus ekraan, mis kuulub kvaliteedi poolest täiesti omaette klassi, pakub tipptasemel värvigammat ning kõige kontrastsemaid ja teravamaid kujutisi. RealStripe ekraanitehnoloogia ja tublisti suurem alapikslite arv täiendavad inimsilma funktsioneerimist, nii et kujutised paistavad selgemad ja teravamad kui eales varem. Samsung GALAXY S II, millel on laiem vaatenurk ja parem nähtavus välistingimustes, pakub nauditavamat vaatamiskogemust kui ükski teine mobiiltelefon.

Aku vastupidavust tippkvaliteediga Super AMOLED Plus ekraani konkurentsitu jõudlus ei vähenda. Tänu Super AMOLED ekraani oluliselt väiksemale voolutarbele on see võrreldes teiste sarnase suurusega seadmetega palju energiasäästlikum, mis omakorda võimaldas Samsungil selle mobiiltelefoni kaalu vähendada.

Samsung GALAXY S II ärimaailma teenistuses

Samsung on tulnud välja terve rea ettevõtetele suunatud mobiililahendustega, mis laiendavad Samsung GALAXY S II tööalaseid kasutusvõimalusi ning võimaldavad äriklientidel varustada paindlikud ja omavahel ühendatud ringiliikuvad töötajad veelgi paremate rakendustega. Tänu koostööle IT-tööstuse juhtivate ettevõtetega on kõige ajakohasemad ettevõtetele suunatud lahendused nüüd kättesaadavad ka Samsung GALAXY S II vahendusel, mis töötab tõrgeteta Androidi operatsioonisüsteemis Gingerbread ning mille juures on erilist tähelepanu pööratud andmete ja võrgustike turvalisusele. Nende lahenduste hulka kuuluvad näiteks Cisco täiustatud konverentsi- ja ühilduvusteenused, Microsofti Exchange ActiveSync meilisüsteemi kõige laiahaardelisem mobiilirakendus ja Sybase’i turvaline kaugseadmete haldamise lahendus.

Uued meelelahutusvõimalused ja nutikam suhtlemine

Samsung otsustas koos tipptasemel mudeliga GALAXY S II tuua turule Samsungi võrgustikud ehk integreeritud mobiilirakendused, mida saab kasutada kõigis eluvaldkondades. Nende võrgustike vahendusel pakub Samsung GALAXY S II laias valikus raamatuid, ajakirju, muusikat, esmaklassilisi mobiilimängusid ja palju võimalusi sotsiaalvõrgustikes osalemiseks ning seda kõike vaid ühe seadme vahendusel.

• Esmaklassiline sotsiaalvõrgustik. Tulevikusuhtlus: rääkige ükskõik kellega oma kontaktidest ükskõik millisel viisil ja seda kõigest ühe seadme vahendusel. See teeb lihtsasti kättesaadavaks nii suhtlemise ajaloo, IM-oleku kui ka sotsiaalvõrgustike uuendused. Tarbijad saavad kasutada erinevaid sõnumitüüpe (tõuke-e-post, lühisõnumid, VM ja SNS) ja kiiresti vastata, ilma et nad peaksid iga kord avama omaette rakenduse. See on tõepoolest sotsiaalse elu võrgustik.

• Lugemisvõrgustik. Tohutult suur valik raamatuid, ajakirju ja ajalehti, mida saate lugeda käigu pealt. Tänu koostööle oluliste partneritega on Samsungi lugemisvõrgustiku kaudu kättesaadavad enam kui 2,2 miljonit raamatut, 2000 kohalikku ja rahvusvahelist ajalehte 49 keeles ja 2300 populaarset ajakirja 22 keeles.

• Mänguvõrgustik. Lihtsaim viis parimate mängude allalaadimiseks ja mängimiseks. Tänu kolmeteljelisele pöörlemisandurile avab Samsung GALAXY S II ukse täiesti enneolematusse mängude maailma. Tutvuge tasuta või laadige alla parimaid mänge sellistelt koostööpartneritelt nagu Gameloft või nautige selliseid mobage’il töötavaid ngmoco sotsiaalvõrgustike mängusid nagu We Rule ja We City.

• Muusikavõrgustik. Samsung GALAXY S II kasutamine oma isikliku muusikahaldurina annab teile juurdepääsu enam kui 12 miljonile 7digitali loole. Avastage kuumimaid edetabelilugusid, otsige oma lemmikpalu, tutvuge albumisoovitustega, nautige eelvaateid ja laadige need alla otse mobiiltelefoni Samsung GALAXY S II.

Samsung GALAXY S II annab tarbijatele nutitelefoni kasutamiskogemuse kujundamisel vabamad käed. Esmakordselt saab Samsung GALAXY S II vahendusel kasutada lahendust Live Panel, mis koondab live-veebisisu ja rakendused ühele kohandatavale põhiekraanile. Kasutaja saab ise muuta Live Paneli seadeid ning valida ekraanile kuvatavaid internetiteenuseid ja mobiilirakendusi. Ülesehituselt ajakirjale sarnanevasse lahendusse saab kaasata SNS toe, värske teabe ja paljud muud rakendused, millele on juurdepääs tagatud vaid hetkega.

Tänu paremale hääletehnoloogiale saavad Samsung GALAXY S II kasutajad teha rohkem vähemate vahenditega. Samsungi häälelahendus tunneb ära teie hääle ja konverteerib selle tekstiks ja vastupidi, nii et saate häälkäsklustega avada rakendusi ja lugeda sõnumeid, sotsiaalmeediat ja e-posti ning teha telefonikõnesid. Kohandatud häältõlkerakendus teeb mobiiltelefonist Samsung GALAXY S II ideaalse reisikaaslase, kuna selle abil saab tõlkida suulist kõnet või teksti mitmetes keelekombinatsioonides. Teil tuleb vaid lausuda sõna või fraas telefonisse, mis selle kohe kõneks ja tekstiks tõlgib.

Uus lahendus Kies Air on mõeldud kiireks ja mugavaks seadmehalduseks. Selle abil saavad kasutajad hallata nutitelefoni sisu arvuti ja kohaliku traadita interneti võrgu kaudu, laadida alla mobiiltelefoni kaameraga tehtud fotosid, kuulata muusikat, vaadata vastamata kõnesid ja saata arvuti veebilehitseja kaudu sõnumeid. WiFi Direct tagab veelgi parema ühenduvuse, lastes kasutajatel ühendada oma seadme WiFi-võimeliste arvutite ja printeritega ilma traadita interneti pääsupunkti kasutamata. Tulles vastu tarbijate soovidele saab GALAXY S II vahendusel kasutada ka Near Field Communicationi (NFC) tehnoloogiat, mis toetab uusi mobiilimaksete teenuseid ja muid mobiilioperaatorite pakutavaid teenuseid.

Mobiiltelefoni GALAXY S II tutvustatakse messi Mobile World Congress 2011 kaheksandas näitusehallis.

Märkused toimetajale

Samsung GALAXY S II tehnilised andmed
Võrk GSM 850/900/1800/1900

HSPA+ 21 850/900/1900/2100
OS Android 2.3 Gingerbread
Ekraan 4,27-tolline WVGA (800 x 480) Super AMOLED Plus
Protsessor

(BB & AP)
1 GHz kahetuumaline protsessor
Kaamera Põhikaamera (tagaküljel): 8-megapiksline LED-välguga AF-kaamera

Esiküljel: 2-megapiksline kaamera

Üksikvõte, iluvõte, panoraamvõte, naeratusevõte, spordivõte, sarž.
Video Koodek: MPEG4/H.264/ H.263/ DivX VC-1

Esitus: täiskõrglahutus (1080p)@30fps

Salvestamine: täiskõrglahutus (1080p)@30fps
Heli MP3, AAC, AAC+, eACC+

3,5 mm kõrvaklapipesa ja kõlar, Stereo FM raadio koos RDS-iga, diktofon
Võrgustikud Sotsiaalvõrgustik*

- integreeritud kontaktid ja kalender, ühtne e-postkast

- täiustatud versioon: SNS tõuketeated, tõuke-e-post ja tõuke-IM

- põhiversioon: POP3/IMAP e-post ja IM

(* Sotsiaalvõrgustiku kättesaadavus oleneb riigist ja mobiilioperaatorist.)
Muusikavõrgustik
Lugemisvõrgustik
Mänguvõrgustik
Lahendused äriklientidele Microsofti Exchange ActiveSync. Exchange ActiveSynci meilisüsteemi kõige laiahaardelisem mobiilirakendus, mis pakub Androidi ActiveSynci klientidele kõige suurema hulga poliitikate ja piirangute tuge. Lisaks saab kasutada ka e-posti, kalendrit, kontakte ja käskude sünkroniseerimist lahenduse Microsoft Exchange Server abil.
On Device Encryption. Turvalahendus, mis kaitseb mobiiliandmeid, toomata seejuures ohvriks kiirust või funktsionaalsust. Tagab esmaklassilise jõudluse ka koos Sybase Afaria mobiiliseadme haldamise rakenduse ja Microsofti Exchange ActiveSynciga, mis mõlemad täiendavad krüptimistuge.
Cisco AnyConnecti privaatne virtuaalvõrk. AnyConnect pakub äri seisukohalt oluliste rakenduste ühenduvust: tegu on usaldusväärse ja lihtsasti ülesseatava krüptitud võrguühenduse võimalusega liikuvate töötajate jaoks, kes soovivad kasutada e-posti, virtuaalset töölauda ja muid Androidi rakendusi.
Sybase Afaria mobiiliseadme haldus. Pakub rohkelt IT-osakondade poolt nõutud lahendusi, mis tagavad liikuvatele töötajatele vabalt valitud seadme abil juurdepääsu ettevõtte ressurssidele. Ettevõtete IT-osakonnad võivad nüüd turvaküsimustes täie kindlusega usaldada ka Androidi platvormi ja lubada nii isikliku kui ka ettevõttele kuuluva mudeli Galaxy S II kasutamist tööasjades.
Cisco WebEx. Samsung Galaxy seadmete abil saavad töötajad pidada ühendust parajasti toimuvate tähtsate koosolekutega ja seda hoolimata oma asukohast. Kasutajatel on juurdepääs jagatud töölaudadele, sirvijatele, rakendustele ja live-märkustega dokumentidele.
Cisco Mobile. VoIP lahendus, mis võimaldab töötajatel teha Androidi liidese abil telefonikõnesid traadita interneti võrgus. See suurendab oluliselt rahvusvahelise töötajaskonnaga ettevõtete kulutõhusust.
Lisafunktsioonid Android Market™
Adobe Flash 10.1 mängija tugi
Samsung TouchWiz
SWYPE-i QuickType
Dokumendivaatur ja -töötleja
Android Brower, RSS-lugeja
Exchange ActiveSync
Google MapsTM teenused Latitude, Places, Navigation (beta)
A-GPS
Google Voice SearchTM
Kaotatud mobiiltelefoni haldamine
Ühenduvus Bluetoothi tehnoloogia 3.0 + HS

USB 2.0

WiFi 802.11 (a/b/g/n), WiFi Direct

NFC-i ühenduvus (valikuline)

MHL

DLNA (AllShare)
Andur Kiirendus-, valgus-, lähedus- ja pöörlemisandur, digitaalne kompass
Mälu 16/32 GB + microSD kaart (kuni 32 GB)
Suurus 125,3 x 66,1 x 8,49 mm, 116 g
Aku 1650 mAh

* Kõiki funktsioone, omadusi, tehnilisi andmeid ja muud käesolevas dokumendis sisalduvat tooteinfot, muu hulgas (kuid mitte ainult) teavet toote eeliste, kujunduse, hinna, osade, jõudluse, kättesaadavuse ja funktsioonide kohta, võidakse ilma ette teatamata muuta ja sellega ei kaasne mingeid kohustusi.

Teave Samsung Electronics Co., Ltd. kohta

Samsung Electronics Co., Ltd. on pooljuht-, side-, digitaalse meedia ja digitaalse konvergentsi tehnoloogia üleilmne liider, mille 2009. aasta kogumüügikäive oli 116,8 miljardit USA dollarit. Ettevõte, mille 66 riigi 193 kontoris töötab ligikaudu 174 000 inimest, koosneb kaheksast sõltumatust äriüksusest: visuaalse meedia, mobiilside, sidesüsteemide, digitaalseadmete, IT-lahenduste, digitaalpildinduse, pooljuhtide ja vedelkristallkuvarite üksused. Samsung Electronics, mida loetakse üheks kõige kiiremini kasvavaks ülemaailmseks kaubamärgitootjaks, on digitelerite, mälukiipide, mobiiltelefonide ja TFT-vedelkristallkuvarite vallas maailmas esikohal. Lisateavet leiate aadressilt www.samsung.com.

ALLIKAS: http://www.kahvel.ee/2011/02/samsung-galaxy-s-ii-on-maailma-ohim-nutitelefon/
avatar
Seesam


Postituste arv : 1486
Liitunud : 25/12/2010

Tagasi üles Go down

Re: Samsung Galaxy S II on maailma õhim nutitelefon

Postitamine by Seesam on Nelj 9 Juun - 18:05

No jah, hetkel vist parim telefon üldse.

_________________
avatar
Seesam


Postituste arv : 1486
Liitunud : 25/12/2010

Tagasi üles Go down

Re: Samsung Galaxy S II on maailma õhim nutitelefon

Postitamine by sannukas0016 on Nelj 9 Juun - 19:17

Mõne kuu pärast on juba jälle mingi uus ja parem telefon Väga õnnelik
avatar
sannukas0016
Postituste arv : 279
Liitunud : 05/04/2011

Tagasi üles Go down

Re: Samsung Galaxy S II on maailma õhim nutitelefon

Postitamine by Seesam on Nelj 9 Juun - 19:21

Arvatavasti jah. Väga õnnelik

_________________
avatar
Seesam


Postituste arv : 1486
Liitunud : 25/12/2010

Tagasi üles Go down

Re: Samsung Galaxy S II on maailma õhim nutitelefon

Postitamine by NeOn ^^. on Nelj 9 Juun - 19:22

Kõrvaltvaates pilti ka saaks ? Väga õnnelik
avatar
NeOn ^^.

Postituste arv : 842
Liitunud : 19/12/2010

Tagasi üles Go down

Re: Samsung Galaxy S II on maailma õhim nutitelefon

Postitamine by Seesam on Nelj 9 Juun - 19:28

avatar
Seesam


Postituste arv : 1486
Liitunud : 25/12/2010

Tagasi üles Go down

Re: Samsung Galaxy S II on maailma õhim nutitelefon

Postitamine by TheJossuX- on Nelj 9 Juun - 20:50

See omab Iphone 4-ga ka ära ;D
avatar
TheJossuX-


Postituste arv : 929
Liitunud : 22/12/2010

Tagasi üles Go down

Re: Samsung Galaxy S II on maailma õhim nutitelefon

Postitamine by Kevin on Nelj 9 Juun - 21:12

oleks nii palju vaba raha siis võtaks ligi kohe :d

KevinPostituste arv : 681
Liitunud : 22/01/2011

Tagasi üles Go down

Re: Samsung Galaxy S II on maailma õhim nutitelefon

Postitamine by TheJossuX- on Nelj 9 Juun - 21:13

Tavaline Samsung Galaxy S on ka suht hea juba ;)
avatar
TheJossuX-


Postituste arv : 929
Liitunud : 22/12/2010

Tagasi üles Go down

Re: Samsung Galaxy S II on maailma õhim nutitelefon

Postitamine by Seesam on Reede 10 Juun - 6:04

Ei tea, Tavalisel Galaxy S on ühetuumaline 1GHz protsessor, aga Galaxy S II on aga kahetuumaline 1,2 GHz protsessor. Galaxy S II kaamera on 8Mpix, Galasy S´i oma on aga 5Mpix. Galaxy S II ekraan on suurem ja AMOLEED, seega PALJU, palju parem. Väga õnnelik Enamus näitajaid on ikkagi Galazy S II paremad.

_________________
avatar
Seesam


Postituste arv : 1486
Liitunud : 25/12/2010

Tagasi üles Go down

Re: Samsung Galaxy S II on maailma õhim nutitelefon

Postitamine by Kevin on Reede 10 Juun - 6:58

ei, tegelt v?
Noo arvata on et II on parem kui tavaline S

KevinPostituste arv : 681
Liitunud : 22/01/2011

Tagasi üles Go down

Re: Samsung Galaxy S II on maailma õhim nutitelefon

Postitamine by NeOn ^^. on Reede 10 Juun - 8:15

Peaks endale vist muretsem aselleise.
avatar
NeOn ^^.

Postituste arv : 842
Liitunud : 19/12/2010

Tagasi üles Go down

Re: Samsung Galaxy S II on maailma õhim nutitelefon

Postitamine by Kevin on Reede 10 Juun - 8:37

mõttetu ost, eriti kui sa 14 oled. Lähed sõpradega näiteks kuhugi mängukale mängima ja siis kukud katki äkki.

KevinPostituste arv : 681
Liitunud : 22/01/2011

Tagasi üles Go down

Re: Samsung Galaxy S II on maailma õhim nutitelefon

Postitamine by sannukas0016 on Reede 10 Juun - 8:43

Mõndadel harjumus telefone tagataskus hoida Väga õnnelik istud kuhugi ja krõks ongi pooleks.

Aga minuarust on see naistetelefon.
avatar
sannukas0016
Postituste arv : 279
Liitunud : 05/04/2011

Tagasi üles Go down

Re: Samsung Galaxy S II on maailma õhim nutitelefon

Postitamine by NeOn ^^. on Reede 10 Juun - 8:55

Nagu slim Väga õnnelik
avatar
NeOn ^^.

Postituste arv : 842
Liitunud : 19/12/2010

Tagasi üles Go down

Re: Samsung Galaxy S II on maailma õhim nutitelefon

Postitamine by Seesam on Reede 10 Juun - 10:06

Naistele küll sellist telefoni kätte ei annaks. Väga õnnelik

_________________
avatar
Seesam


Postituste arv : 1486
Liitunud : 25/12/2010

Tagasi üles Go down

Re: Samsung Galaxy S II on maailma õhim nutitelefon

Postitamine by AlleCopp on Teis 30 Aug - 11:36

Mul on see telf kuradima palju maksis Väga õnnelik
avatar
AlleCopp

Postituste arv : 80
Liitunud : 17/08/2011

Tagasi üles Go down

Re: Samsung Galaxy S II on maailma õhim nutitelefon

Postitamine by Kevin on Teis 30 Aug - 20:16

mis mõttega sa selle ostsid üldsegi?
raiskad raha ainult. Kukub sul paar korda maha ja ongi kutu.
Otsige kuskilt endale välja mingid vanad nokiad, mängige jalkat sellega, visake vastu seina, mis iganes ja telefon töötab ikka nagu kellavärk ;)

KevinPostituste arv : 681
Liitunud : 22/01/2011

Tagasi üles Go down

Re: Samsung Galaxy S II on maailma õhim nutitelefon

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele